Пропозиція співпраці.

Дата: 28.05.2019 08:20

Шановні клієнти!

Публічне акціонерне товариство “Державний експортно-імпортний банк України” (АТ «Укрексімбанк» ) засвідчує Вам свою повагу та звертається з пропозицією співпраці. З-поміж різноманітних кредитних програм Банку для підприємств малого та середнього бізнесу пропонуємо Вам ті, що найкраще враховують потреби підприємств та спрямовані на придбання основних засобів та розширення діяльності. В зв‘язку з цим – пропонуємо розглянути пропозицію фінансування в рамках програми «Білоруський імпорт» з компенсацією відсоткової ставки Урядом Білорусії Мета кредитування - Придбання нових товарів, які вироблені у Республіці Білорусь та реалізуються на території України, згідно з Переліком організацій та товарів, що виробляються в Республіці Білорусь, на придбання яких видаються кредити. Обмеження щодо кредитування - Кредит на купівлю кожної одиниці товару може бути наданий позичальнику у межах Договору не більше одного разу. Розмір компенсації - 2/3 облікової ставки НБУ, що діє на дату видачі кредиту, але не більше 8% Ставка по кредиту з урахуванням компенсації – 11% річних Власний внесок - від 15% Строк кредитування – від 1 до 5 років Комісії Банку: - комісія за управління кредитом 1,2% річних від суми кредиту (сплачується щомісячно) Перелік продавців імпортної білоруської техніки розміщено на сайті eximb.com (http://www.eximb.com/ukr/sme/loans/belarusian-imports/?f=sme)

Фото без описуЗ повагою, Адміністрація банку