Обласний огляд-конкурс дитячої та художньої  творчості «Таврійський барвограй».

Дата: 30.05.2019 15:52

Талант завжди родом з дитинства. Кажуть, що кожна дитина народжується із зерном в руці, тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте. В цьому році таким полем став традиційний

22 травня Херсонський державний будинок художньої творчості зібрав  учнівську молодь із загальноосвітніх навчальних закладів області, які продемонстрували майстерне володіння навичками вокального, хореографічного, театрального мистецтва.

У концертній програмі мистецтво живого мовлення, що відповідає актуальній темі сьогодення,  яскраво представили Снігур Вікторія, Бірюк Анастасія, (Тарасівський ЗПЗСО).

У номінації «Хореографічне мистецтво» гарну виконавську техніку продемонстрував танцювальний колектив «Веселка» Брилівського закладу ПЗСО  (Керівник: Дуцар В.І. ).

Незабутніми    та   харизматичними   були   виступи   вокалістів:   Смик Анастасії   (пісня  «Лебеді»),  Бірюк  Анастасії  (пісня  «Дощик»).  А Ковалик Діана  та  Коломійченко  Єгор  подарували  глядачам   музичну  сценку «Несе Галя  воду».

Активну  участь  у  підготовці  та   проведенні   цього   конкурсу   взяли здобувачі     освіти      та    педагоги      Виноградівського      закладу      ПЗСО     ім. О.М. Соценка.

Здобувачі освіти Виноградівської ОТГ відзначилися оригінальністю та неповторністю.

Відділ освіти, культури  та спорту Виноградівської сільської ради висловлює щиру вдячність усім учасникам за їхні яскраві виступи.