Дата: 03.06.2019 09:55

Шановні колеги!

Херсонський центр розвитку місцевого самоврядування в рамках надання допомоги від програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe щиро запрошує Вас взяти участь у дводенному навчальному тренінгу «Школа управління проектним циклом», який відбудеться 19-20 червня 2019 року в приміщені Центру за адресою: вул. Потьомкінська, 13 (Соборна, 3).

Захід буде складатися з теоретичної та практичної частин з заглибленням у найбільш цікаві та болючі теми, зокрема підготовка логіко-структурної матриці проекту, формулювання проблеми та мети проекту тощо.

У результаті заходу учасники отримають навички підготовки проектних заявок та дані найбільш популярних та актуальних конкурсних відборів.

Учасниками тренінгу можуть бути представники об’єднаних територіальних громад та місцеві активісти.

Участь у тренінгу можлива виключно за умови попередньої реєстрації за посиланням  http://bit.ly/2Wwumj0,  яку необхідно здійснити до 11 червня 2019р., або через сторінку Херсонського центру розвитку місцевого самоврядування в Facebook.

Організатори забезпечують харчування, проживання та роздаткові матеріали учасників. Доїзд з/до м. Херсон здійснюється учасниками самостійно за власний рахунок.

В разі, якщо Ви зареєструвалися на тренінг, але змінилися плани і Ви не можете взяти в ньому участь, будь ласка, якнайшвидше повідомте про це помічника директора Центру п. Олену Трубіну за тел. +380676183911 або в будь-який інший зручний для Вас спосіб (ел. поштою, Вайбер тощо). Таким чином, Ви дасте змогу відвідати тренінг представникам інших громад. Щиро дякуємо за розуміння та до зустрічі!

Дякуємо та сподіваємося на зустріч на нашому тренінгу.

З повагою,

помічник директора Херсонського ВП ЦРМС

Трубіна Олена

м.т.: (095)6801184(067)6183911