Виноградівська об'єднана територіальна громада
Олешківський район, Херсонська область

ПЛАНЕТА ТАЛАНТІВ» - ФЕСТИВАЛЬ ЯКИЙ ЄДНАЄ

           Фестиваль дитячої та юнацької творчості «Планета талантів», присвячений міжнародному дню захисту дітей вже став традицією Виноградівської ОТГ. Захід відбувся 3 червня у Виноградівському сільському будинку культури ім. Є.С. Матвєєва, в якому прийняли активну участь заклади шкільної, дошкільної, позашкільної  освіти та заклади культури. Юні таланти з усієї громади мали змогу проявити себе у чотирьох номінаціях: вокальне, хореографічне, театральне та інструментальне мистецтво. Неймовірні виступи показали понад 180 учасників, кожен номер відрізнявся неабиякою майстерністю і проникливістю.

          Дякуємо всім директорам закладів освіти та культури, керівникам, учасникам, які прийняли активну участь у заході.  За організацію фестивалю висловлюємо окрему подяку директору Виноградівського СБК ім. Є.С. Матвєєва Саранчі Наталії Миколаївні.

          Всіх учасників по закінченню свята нагородили дипломи, вручили їм солодкі подарунки та пригостили «Козацькою кашею».  

            Приємним сюрпризом для всіх, хто приймав участь у фестивалі, стала безкоштовна поїздка до кінного клубу Grand Prix, яка організована Виноградівською сільською радою спільно з Відділом освіти, культури та спорту.

 

З повагою,

Відділ освіти, культури та спорту

Виноградівської сільської ради

 
« повернутися до списку новин