5, 6, 7 червня 2019 року у м. Скадовську відбувся ХІІІ Міжнародний фестиваль - конкурс дитячої та юнацької творчості «Скадовськ збирає друзів».

Дата: 13.06.2019 09:55

5, 6, 7 червня 2019 року у м. Скадовську відбувся ХІІІ Міжнародний фестиваль  - конкурс дитячої та юнацької творчості «Скадовськ  збирає друзів». Метою фестивалю – конкурсу є підтримка , розвиток та популяризація різних видів мистецтва, встановлення і зміцнення тісних культурних та творчих зв’язків між учасниками заходу, розвитку поваги у молоді до світових культурних досягнень і цінностей.

Це дійсно було свято для дітей та їх керівників, де відчувалася підтримка талановитих дітей та молоді, формування  високохудожнього смаку. Відбувся обмін  досвідом  у системі естетичного виховання та пропагування народної творчості, творів класиків, сучасних українських авторів. За 2 дні фестивалю у конкурсах  взяло участь 3000 дітей. Слід  відмітити, що координатори конкурсу так провели свято, що ніхто із учасників не був обділений  увагою, гідно та справедливо оцінений.

Виноградівський заклад ПЗСО ім. О.М.Соценка  взяв участь у таких номінаціях:

«Художнє читання», «Хореографічне мистецтво», «Театральні колективи».

У номінації  «Художнє читання» взяло участь 50 учасників. Наші учні Мала Анастасія 6-А кл., Пархоменко Максим 6-А кл.,  Меркотан Анатолій 6-А кл., Путренко Вікторія 6-Б кл., показали високий художній рівень репертуару, індивідуальність виконання, виконавську майстерність, читаючи власну поезію та твори Л. Костенко, Д. Білоуса, П. Глазового читці були переконливі  і посіли такі місця:

І місце – Путренко В. у номінації «Авторська поезія» - «Україна – співучеє слово»  (керівник Коваленко Л.М.)

ІІ місце – Мала А.  – Д. Білоус «Хустка» (керівник Мята С.В.)

ІІІ місце – Меркотан А. – Л. Костенко «Кобзареві» (керівник Коваленко Л.М.)

ІІІ місце – Пархоменко М. – жарт П. Глазового «Мед»  (керівник Коваленко Л.М.)

Зразковий танцювальний колектив «Вікторія» керівник Коваленко С.І. у черговий раз своїм виступом підтвердив високе звання «зразкового». У номінації «хореографічне мистецтво» взяло участь 123 колективи різних вікових категорій. Сучасний танець хіп – хоп «Роби як я» у старшій віковій категорії представили  учасники: Подвиженко Д. 11-А, Сито Є 10-Б, Дудченко А.А. –

10-А, Седлецька Д. – 10-А, Вострікова В. – 9-Б, Гей Г. – 9-Б, Полегенько С. – 9-Б, Меркотан С.

8-Б.

Оригінальність постановки номера; дотримання танцювальної лексики; виконавська майстерність; естетика костюмів; якість музичного оформлення склало артистичне враження і дало підстави вибороти І місце у Міжнародному фестивалі – конкурсі.

Керівники фольклорного колективу «Квітка щастя» Коваленко Л.М., Дорошенко О.В., Мята С.В., Коваленко С.І., у номінації «Театральні колективи» представили на конкурс фрагмент обрядового дійства свята Івана Купала «Квітка папороті».

Дякуємо учасникам фольклорного колективу Катречко В. 7-Б, Кравченко О.7-Б, Сук І. – 7-Б, Якимчук О. 7-Б, Мяті М. 7-А, Руденко Т. 8-Б, Андрощук Ю. 8-Б, Кобзар Л. 8-Б, Єфімовій А. 8-А, Нікішенко Д. 8-А, Подвиженко Д. 11-А, Сито Є. 10-Б, Седлецькій Д. –10-А, Дудченко А.А. 10-А, Востріковій В. 9-Б, Гей А. 9-Б, Меркотан С. 8-Б, Пархоменко М. 6-А, Меркотану А. 6-А,  які вибороли ІІІ місце серед 25 зразкових, народних  театральних колективів, і які втілили режисерський задум, показали високий художній рівень виконавської майстерності.

Щира вдячність нашим талановитим дітям, їхнім батькам, організаторам фестивалю

(Висовню В.В., Петровій В.В., Митрохіній О.І.), координаційній раді федерації дитячих громадських організацій Херсонської області «Веселкова країна дитинства», працівникам Херсонського будинку художньої творчості та журі – провідним фахівцям у галузі мистецтва, працівникам Скадовського БК за надану можливість обдарованим дітям повірити у себе, розкрити свої потенційні можливості!

Фото без опису7 червня 2019 року агітбригада «Імпульс» Виноградівського ЗПЗСО ім. О.М.Соценка  у складі 7 чоловік: Подвиженко Дар'я 11-Акл, Ратушна Ларіна 11-Б кл., Сито Євгенія 10-Б кл., Сухіна Євгеній 9-А кл., Вострікова Вікторія 9-Б кл.,  Полегенько Сергій 9-Б кл., Меркотан Софія 8-Б кл. взяла участь у ІІ (регіональному) етапі щорічного Всеукраїнського фестивалю -  конкурсу «Молодь обирає здоров'я». Керівники команди Коваленко Л.М., Мята С.В., Дорошенко О.В. представили на конкурс програму «Твоє життя  - твій вибір».

Учасники агітбригади змагалися з найкращими 15 командами Херсонської області. Конкуренція була велика, суперники  - гідні. У нелегкій боротьбі команда «Імпульс» виборола ІІ місце. Гідно були оцінені плакати (керівник Вітенко Н.І.) та фото (керівник Коваленко М.І.) на тематику здорового способу життя, які набрали 20 балів із 20-ти можливих.

Дякуємо обдарованим дітям, небайдужим батькам та керівникам за велику пророблену роботу.