Херсонська область, Олешківський район

З днем медичного працівника !

Дата: 14.06.2019 09:19

Дорогі медичні працівники!

Прийміть найщиріші вітання із професійним святом. Ви представляєте одну з найшляхетніших, найгуманніших у світі професій, адже оберігаєте найбільший дар Господній – людське життя і не жаліючи зусиль та часу приймаєте на себе важкий тягар людського болю і страждань! У цьому жертовному, щоденному служінні часто не маєте права на спокій, відпочинок, власні емоції чи навіть страх. У надважкий час Ви на цілодобовій сторожі людського життя. Адже здоров'я нації є базовою умовою нормального розвитку країни, її благополуччя. Кожен із Вас виконує надважливу функцію лікування та порятунку українців. Нехай же Господь за Вашу мужність пошле міцного здоров'я та сил. Нехай збудуться всі Ваші задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з Вами! Дякуємо Вам за все, ангели-охоронці в білих халатах!

Відділ освіти, культури та спорту

Виноградівської сільської ради