До уваги небайдужих людей

Дата: 31.07.2019 10:13

Започаткуємо у громаді  благодійну акцію «Милосердя», організація якої проходить в рамках  Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя».

Адже скільки людей є у громаді, які вкрай потребують термінової допомоги.

Милосердя … Це слово, за яким ховається душа людини. Сьогодні, коли спостерігається духовне збідніння суспільства,  так необхідно бути відкритими душею та серцем до можливості допомогти ближнім. Благодійність пробуджує в людині співчуття, співучасть, солідарність і відповідальність за те, що відбувається поруч.

Виконавчий комітет Виноградівської  сільської ради  звертається до керівників установ, підприємств, організацій всіх форм власності і господарювання, до всіх небайдужих людей виявити волю та прийняти участь в акції «Милосердя», в міру своїх можливостей здійснити особистий внесок у поліпшення матеріального становища тих людей, які потребують цього, перерахувавши одноденний заробіток  на рахунок № 31559343149113.МФО 852010,ОКПО 04402327,Виноградівська сільська рада. Акція «Милосердя» (КФК 3242) код доходу 25020100

Давайте спільно розв’язувати насущні проблеми людей старшого покоління, осіб з інвалідністю, одиноких ветеранів – усіх, хто чекає на нашу допомогу та підтримку.

Заздалегідь вдячні Вам за доброту, чуйність і милосердя.