24 серпня Україна відзначатиме головне державне свято — День Незалежності.

Дата: 02.08.2019 15:42

24 серпня Україна відзначатиме головне державне свято — День Незалежності. Аби його святкування у Виноградівській ОТГ пройшло гідно і організовано — підготовку до цього дня розпочато заздалегідь.

Так, 1 серпня, відбулось перше засідання оргкомітету з підготовки та відзначення 28-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України, яке провела заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Наталя Снігур з начальником Відділу освіти, культури та спорту Ольгою Джуль, керівниками комунальних закладів культури та бібліотек Виноградівської сільської ради.

У ході засідання члени оргкомітету обговорили план заходів, які мають відбутися в День Державного Прапора України та День Незалежності України.

до рішення виконкому № 104 від 17.07.2019 року

заходів з підготовки  та  відзначення  28-ї річниці Дня Незалежності  України

1. Підготувати список кандидатур для вручення грамот та Подяк сільського голови

До 15 серпня 2019 року

Секретар виконкому

1. Забезпечити проведення в населених пунктах покладання квітів до пам’ятних знаків та пам’ятників воїнам, полеглих  у боях, урочистих зборів громадськості та святкових  концертів художньої самодіяльності

19-24 серпня 2019 року

оргкомітет

1. Провести в селі Виноградове святкову ярмарку, виставку-продаж продовольчих і промислових товарів місцевого та вітчизняного виробництва

24 серпня 2019 року

оргкомітет

1. Здійснити додаткові заходи щодо благоустрою населених пунктів, упорядкування пам’ятників та місць поховань воїнів, загиблих у боях за свободу України

До 20 серпня 2019 року

виконком

1. Забезпечити святкове  оформлення населених пунктів, насамперед встановлення державних прапорів на будівлях і територіях установ, організацій, підприємств.

До 20 серпня 2019 року

виконком

1. Організувати та провести у День Державного Прапора України  церемонію урочистого підняття Державного Прапора України, а також тематичні заходи, спрямовані на популяризацію державних символів України

23 серпня 2019 року

оргкомітет

1. Організувати в клубних закладах, бібліотеках, музейних закладах, навчальних закладах проведення тематичних вечорів, присвячених 28-й річниці Незалежності України

1. Провести фізкультурно-спортивні свята  у місцях відпочинку молоді

Липень-серпень 2019 року

1. Забезпечити висвітлення заходів до 28-ї річниці Незалежності України  на офіційному сайті ради

Липень-серпень 2019 року

За підсумками розгляду вищезазначених питань Наталя Снігур скоординувала дії відповідальних за підготовку святкування визначної дати та дала доручення  ретельно опрацювати заплановані заходи та узгодити всі моменти для проведення державного свята  на належному рівні.