Тарасівський заклад повної загальної середньої освіти має внутрішній туалет

Дата: 09.08.2019 13:23

Фото без опису (по дві кабінки для хлопців та дівчат), який побудовано  у 2009 році. За десять років вийшла з ладу каналізаційна система (прогнили   труби), тому одна кабінка в чоловічому туалеті у 2018-2019 н.р. була зачинена цілий навчальний рік. При побудові туалету не було передбачено витяжної системи, тому запах поширювався на коридори закладу. Опалення туалету здійснювалося від батарей електричного опалення, потужність яких не могла підтримувати сталої температури, тому взимку в туалетах було холодно. Електромережа туалетної кімнати часто виходила з ладу. На теперішній час ПП «Імпульс»  ведеться  поточний  ремонт туалету: встановлено нову сантехніку у кожну кабінку (підлогові унітази та змийні бачки) , повністю замінено каналізаційну систему, у кабінках та у коридорі при вході до туалету замінено керамічну плитку. На даний час фарбуються стіни, заплановано заміну електричної мережі  та встановлення витяжної системи, ведеться  прокладання трубопроводу  для опалення від основної системи  та буде встановлено нові  опалювальні радіатори (2 штуки).

Директор закладу                Садова О.Г.