«НЕХАЙ У КОЖНОЇ ЛЮДИНИ ЖИВЕ ЛЮБОВ ДО УКРАЇНИ»

Дата: 13.08.2019 13:19

«НЕХАЙ У КОЖНОЇ ЛЮДИНИ ЖИВЕ ЛЮБОВ ДО УКРАЇНИ»

23 серпня та 24 серпня 2019 року на території Виноградівської сільської ради пройдуть урочисті заходи до Дня Державного Прапора та 28-ї річниці Дня Незалежності України.

У бібліотеках організовано книжкові виставки, виставки - екскурсії, виставки інсталяції, літературні викладки про історію та сьогодення української держави.

До Дня Державного Прапора України Брилівська селищна бібліотека провела незабутній міні –екскурс « Сонячно – блакитний, рідний, заповітний…».

Тарасівською сільською бібліотекою проведено акцію «Привітай свою країну з Днем народження», також  23.08.2019 р. на малечу ЗДО «Світлячок» чекатиме патріотичний майстер-клас по виготовленню прапорців «У прапора нашого барви чудові: внизу золотисті, вгорі волошкові»

Брилівський СБК 23.08.2019 р. радо зустріне гостей святковим концертом, який розпочнеться о 16:00 год. На всіх присутніх чекатимуть:

• Віршовані привітання для воїнів АТО та вручення квітів;
  • Слова ведучих про загиблих в АТО;
  • Покладання квітів до пам’ятника воїнам афганцям та до Обеліска       загиблим воїнам;
  • Концертна програма.

Виноградівський СБК  ім. Є.С. Матвєєва  24.08.219 р.  запрошує на святковий ярмарок, який проходитиме з 6:00 год. до 14:00 год. на площі біля СБК. На дітей з 9:00 год. до 23:00 год. чекатимуть веселі розваги та атракціони, об 11:00 год. розпочинається святкова програма.

Тарасівським СБК в день святкування Дня Державного Прапора України буде проведено:

• Конкурс малюнка на асфальті «Я і Україна » (для маленьких жителів села);
  •  Тематичний вечір «Синьо - блакитна свита ».

та до Дня Незалежності України:

• Святковий концерт «Два кольори свободи»;
  • Дискотека з конкурсами   « Як у нас на Україні».

Привітненський СБК 24.08.2019 р. запрошує всіх бажаючих приєднатися до святкування 28-ї річниці Дня незалежності України, на вас чекає:

• Конкурс дитячого малюнку на асфальті «Моя країна-Україна!»;
  • Святковий концерт «Ти в серці моїм - Україно!»;
  • Дискотека з конкурсною програмою.

24.08.2019 року о 17.00 год. Мирненський  СК починає святкування Дня незалежності України концертною програмою «Живи та міцній наша юна Держава!», по закінченню концертної програми для всіх присутніх буде проведено безкоштовну святкову дискотеку.

Відділ освіти, культури та спорту

Виноградівської сільської ради