Літній хлюпальний басейн у Брилівському ЗДО «Берегиня»

Дата: 12.09.2019 08:37

У Брилівському ЗДО «Берегиня» за кошти місцевого  бюджету Виноградівської сільської ради відновлено літній  хлюпальний басейн, який не працював більше 28 років. У закладі виховується більше 160 дітей, які з нетерпінням будуть чекати літа, щоб мати змогу комфортно відчувати себе в спекотний період та отримувати позитивні емоції.  А головна функція басейну – це загартування, оздоровлення адже  найкориснішим видом фізичних вправ,  які   впливають на розвиток дитячого організму, зміцненню  нервової системи є вправи на воді.  Крім того, що цей об’єкт виконуватиме свою основну функцію, він ще є  естетичним доповнення загального вигляду закладу. Щиросердно дякуємо Виноградівському сільському голові Шматенку  С.В. за такий чудовий подарунок для нашого закладу дошкільної освіти.

Адміністрація, педагогічний, батьківський та дитячий колективи