15 вересня 2019 року у селі Виноградове відбувся IV ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ Херсонської області з КІОКУШИН КАРАТЕ пам’яті В.В. Соценко

Дата: 20.09.2019 15:06

15 вересня 2019 року у селі Виноградове (Виноградівський сільський будинок культури ім. Є.С. Матвєєва), з метою розвитку та популяризації Кіокушин карате в Україні, підвищення спортивної майстерності спортсменів та зміцнення спортивних відносин між клубами, відбувся IV ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ Херсонської області з КІОКУШИН КАРАТЕ пам’яті В.В. Соценко, (Положення чемпіонату погоджено начальником управління з питань фізичної культури та спорту Херсонської ОДА Ю.Б. Каном та затверджене президентом ГО «Федерація Кіокушин карате та рукопашного бою» С.С. Всеволодовим).

У змаганнях приймали участь більше 300 спортсменів з Херсонської та інших областей.

Захід пройшов за підтримки Виноградівської ОТГ, ТОВ «Агро-Лекс» (керівник Кромп Т.П.), ФГ «Турбаї» (керівник Цілинко О.І.).

Відділ освіти, культури та спорту Виноградівської сільської ради вітає всіх учасників і організаторів чемпіонату та висловлює велику вдячність тренеру-наставнику – Безносенку Олександру Сергійовичу за підготовку учасників змагань, за позитивні емоції та свято, яке збирає під своїм стягом спортсменів.