У Виноградівському закладі повної загальної середньої освіти ім. О.М. Соценка було здійснено........

Дата: 25.09.2019 16:09

У Виноградівському закладі повної загальної середньої освіти Фото без опису ім. О.М. Соценка було здійснено капітальний ремонт санвузлів, на який витрачено 903 188.00 гривень із залишків освітньої субвенції. Під час ремонту демонтовано стару сантехніку, каналізаційні  труби,  водогін, електромережу та оздоблення туалетних кімнат.  Наразі їх оснащено  світлими  кахлями  під  мармур, встановлені окремі  кабінки з  металопластику, нове  сантехнічне  обладнання, а на  стелях  засяяли  енергозберігаючі  світодіодні  лампи. Приємно і те, що  після встановлення бойлеру,  у  кранах  з’явилася  тепла  вода.  Для дітей з особливими освітніми потребами, у  санвузлі   на  першому  поверсі,  встановлено  спеціальну  кабінку.

Милує око і оновлена шкільна їдальня.  Для обідньої  зали  придбано  нові, сучасні столи з лавами. На харчоблоці з’явилося нове електрообладнання: протирочно-різальна  машина,  3х  секційна  духова  шафа, електром’ясорубка; були встановлені нові мийні ванни, стелажі для сушіння посуду, замінена та осучаснена роздаткова поверхня для видачі їжі. Встановлено  нову  потужну  вентиляційно-витяжну  систему.  Замінено вхідні  двері. Загальна сума витрат склала 315 299.00 гривень.