25 вересня 2019 року відбувся чемпіонат Херсонської області з серед дівчат до 16 років (2004р.н. та молодше).

Дата: 26.09.2019 15:41

25 вересня 2019 року у м. Херсоні, на майданчиках для волейболу пляжного в «Гідропарку», з метою популяризації волейболу пляжного в області, підвищення майстерності гравців, пропаганди здорового способу життя і занять фізичною культурою та спортом, підготовки до чемпіонату України з волейболу пляжного, відбувся чемпіонат Херсонської області з серед дівчат до 16 років (2004р.н. та молодше).

Участь приймали представниці Виноградівської об’єднаної територіальної громади:

Шматенко Тетяна, Джуль Каріна – здобувачі освіти Виноградівського закладу ПЗСО ім. О.М. Соценка (тренер Джуль Павло Олександрович), Погорецька Яна, Кісіль Юлія, Стеценко Еліна – здобувачі освіти Брилівського закладу ПЗСО ( тренер Кісіль Віктор Антонович).

Наші юні спортсменки Шматенко Тетяна та Джуль Каріна, продемонстрували свою високу кваліфікаційну підготовку та піднялися на п’єдестал ставши чемпіонами Херсонської області з волейболу пляжного.

Дякуємо учасницям змагань, тренерам, батькам за високі спортивні досягнення і ТАК ТРИМАТИ.