Херсонська область, Олешківський район

Шановні жителі Виноградівської сільської о’бєднаної територіальної громади, хочемо поінформувати Вас, що за результатами конкурсу, проведеного Асоціацією «Енергоефективні міста України»

Дата: 27.09.2019 09:18
Кількість переглядів: 20

Шановні жителі Виноградівської сільської обєднаної територіальної громади, хочемо поінформувати Вас, що за результатами конкурсу, проведеного Асоціацією «Енергоефективні міста України», що впроваджується за дорученням Програми «U-LEAD з Європою» компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» наша громада отримала фінансування заходів   з проведення енергоаудитів із видачею енергетичних сертифікатів для   будівель комунальної власності – Брилівський заклад дошкільної освіти ясла-садок «Берегиня», Виноградівський заклад повної загальної середньої освіти ім. О.М.Соценка Виноградівської ОТГ. Асоціація «Енергоефективні міста України» є уповноваженим партнером з реалізації цього компоненту в рамках ініціативи «Розумний енергетичний менеджмент в ОТГ».