Херсонська область, Херсонський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

5 та 6 жовтня 2019 року у м. Херсоні на базі ЗНЗ № 57 відбувся ХХV (ювілейний) Відкритий традиційний турнір з волейболу серед жіночих команд, присвячений вшануванню пам’яті В.Ф. Заботіна

Дата: 07.10.2019 10:18
Кількість переглядів: 407

Фото без опису У цьому році приймало участь сім команд з різних куточків України (м. Кривий Ріг,          м. Миколаїв, м. Херсон, с. Виноградове)

Петровська Олена.

Представниці прекрасної статі нашої ОТГ, під керівництвом Шматенка Сергія Вілійовича та Джуля Павла Олександровича,  у захопливій грі вибороли ІІІ місце у змаганнях, обігравши команди:  ХДУ м. Херсон, збірну команду міста Херсона, ДЮСШ № 5 м. Миколаїв, команду спортивного ліцею м. Миколаїв і були нагороджені грамотами, медалями та кубком.

Вперше на цих змаганнях перемогла команда ДЮІ м. Кривий Ріг, друге місце посіла команда «Южанка» м. Миколаїв.

Щиро вітаємо наших спортсменок і бажаємо їм вдалих виступів та перемог у подальшій спортивній кар’єрі.