Шановні Тарасівчани, вітаємо з 174-ою річницею!

Дата: 11.10.2019 10:15

День народження рідного села – це свято всіх його жителів, хто в ньому народився і виріс, хто колись переїхав і назавжди залишився, хто в ньому живе і працює сьогодні, це день народження малої Батьківщини.

Усі досягнення, якими багате село Тарасівка, складаються з щоденної праці, знань і талантів кожного жителя села і саме в такі свята, кожен відчуває себе  частиною великої громади.

Ми разом з вами будемо прикладати максимум зусиль, щоб ваше село розвивалося, оновлювалося і змінювалося на краще.

Бажаю всім жителям села Тарасівка процвітання і стабільності, нехай народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку, миру і впевненості у завтрашньому дні. Нехай щастя, любов та достаток живуть у кожному домі і кожній родині,мирного неба над головою та рідної землі під ногами. Нехай сердця наповнюються гордістю за своє рідне село, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною заорукою щасливого майбутнього.

З повагою сільський голова від імені громади, депутатів, сільської ради.Фото без опису