Дата: 11.10.2019 10:35

У рамках реалізації     Проекту «Енергоефективність у громадах ІІ», що впроваджується в Україні за дорученням уряду Німеччини компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Програмою «U-LEAD з Європою  » ,   Виноградівська ОТГ отримала важливий інструмент для аналізу ефективності проведених заходів з термомодернізації будівель та підготовки закладів соц сфери до опалювального періоду. Тепловізійний пірометр надасть можливість проводити ретельний контроль за тепловим станом обєктів бюджетної сфери громади, визначення області найбільших тепловтрат будівель, змінити наші підходи до формування заходів з енергоефективності та  енергомоніторингу, змінить менталітет енергоменеджерів .

Головні розпорядники і балансоутримувачі, тепер ми йдемо до Вас!