Обговорення Генерального плану с. Тарасівка

Дата: 20.11.2019 16:18

УВАГА !

ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ!

23.12.2019 року о 10.00 год., за адресою: вул. Садова №99,  с. Тарасівка,  (адмінбудівля   Старостинського округу-І поверх), будуть проведені громадські слухання з обговорення Генерального плану с. Тарасівка.

Зауваження та пропозиції до Генерального плану с. Тарасівка, подавати до          в.о. старости Федоришиної К.О.

Пропозиції до Генерального плану с. Тарасівка, Олешківського району,Херсонської області мають право подавати:

• повнолітні дієздатні фізичні особи,які проживають на території сільської ради;

• власники та користувачі земельних ділянок населених пунктів Виноградівської сільської ради.

Вищезазначені особи мають право детально ознайомитись з містобудівною документацією Генеральним планом території с. Тарасівка, Олешківського району, Херсонської області у спеціаліста із земельних питань Тарасівського старостинського округу за адресою: вул. Садова №99,  с. Тарасівка.

Пропозиції, подані особами,які не зазначені у наведеному вище переліку, або подані після встановленого сільською радою строку, залишаються без розгляду.

Строк подачі пропозицій та зауважень до 23.12.2019 року.

Пропозиції та зауваження  приймаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та батькові , місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Виконавчий комітет сільської ради