Шановні розповсюджувачі інформації ОлешкиNEWS!

Дата: 28.11.2019 15:13

Фото без описуШановні розповсюджувачі інформації ОлешкиNEWS!

На виконання Закону України «Про запобігання корупції» Відділ освіти, культури та спорту Виноградівської сільської ради дотримується принципів відкритості та прозорості органів державної влади, а тому для поінформованості громадян, не приховуючи від них жодної інформації, розміщує на офіційному майданчику Prozorro та оприлюднює всі без виключення: договори та специфікації.

Так, дійсно, СПОЖИВЧИЙ КООПЕРАТИВ «ЗАГОТКОНТОРА» постачає у заклади освіти Виноградівської ОТГ картоплю за ціною 14,64 грн.

Нажаль, Відділ освіти не має права здійснювати закупівлю товарів безпосередньо на ринку «Нежданий» у с. Великі Копані за оптовими цінами, а тому робить це згідно чинного законодавства, як  і  усі інші бюджетні установи.

Хочемо повідомити, що СПОЖИВЧИЙ КООПЕРАТИВ «ЗАГОТКОНТОРА» постачає продукти не лише у Виноградівські заклади, а й у заклади освіти , які обслуговує КУ Центр по обслуговуванню установ та закладів освіти району Олешківської районної ради Херсонської області.

Для порівняння цін надаємо Вам довідку, видану СПОЖИВЧИМ КООПЕРАТИВОМ «ЗАГОТКОНТОРА»

Отже, виникає питання: «Чи «прикарманюють», все ж таки, чиновники Виноградівської ОТГ кошти, на  картоплі для дітей?»

Якщо це так, то чому  Ви -  ОлешкиNEWS, не помічаєте порушень у інших таких же чиновників?

Відділ освіти, культури та спорту