7 грудня День місцевого самоврядування — свято України.

Дата: 06.12.2019 08:46

Щиро вітаю з  Днем місцевого самоврядування!

Майбутнє України неможливе без децентралізації влади та розвитку місцевого самоврядування. Ради та їх органи сьогодні відіграють важливу роль в демократизації суспільства і є найближчими до жителів територіальних громад та несуть відповідальність за забезпечення належних умов для їх проживання.

Наше свято – це добра нагода для підведення підсумків, аналізу зробленого та планів на майбутнє. Не дивлячись на серйозні випробування, з якими зіткнулася наша держава та місцеве самоврядування в останні роки, Виноградівська сільська рада та її органи плідно працюють над вирішенням цілого ряду важливих соціально-економічних питань розвитку Виноградівської територіальної громади.

Вітаючи сьогодні працівників органів місцевого самоврядування, депутатів попередніх та нового скликань, громадських активістів, сердечно бажаю всім міцного здоров’я, миру, витримки та оптимізму. Нехай ваша професійність, досвід та висока відповідальність перед нашою громадою сприяють її розвитку та змінам на краще в наших населених пунктах.

З повагою сільський голова від імені громади