Херсонська область, Олешківський район

Дата: 06.12.2019 09:19
Кількість переглядів: 39

30 листопада та 01 грудня 2019 року на базі Великокопанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів з метою розвитку та популяризації  аматорського волейболу, пропаганди здорового способу життя серед населення, залучення широких верств населення до систематичних  занять волейболом, відбулися ХІV Спортивні ігри Олешківського району з волейболу серед жіночих та чоловічих команд.

Виноградівську об’єднану територіальну громаду представляли жіночі команди смт Брилівки, села Виноградове та чоловіча команда села Виноградове.

Приємним результатом стало те, що за підсумками турнірної таблиці всі наші команди стали чемпіонами та призерами ігор:

серед жіночих команд:

І місце – команда с. Виноградове;

ІІ місце – команда смт Брилівка,

серед чоловічих команд:

І місце – команда с. Виноградове.

Дякуємо учасникам змагань, представникам команд, тренерам та небайдужим  жителям нашої громади, які прийняли участь у змаганнях та стали переможцями.