Дата: 11.12.2019 13:31

10 грудня 2019 року на базі Виноградівського закладу повної загальної середньої освіти ім. О.М. Соценка відбулися попередні регіональні змагання з волейболу за програмою обласної Спартакіади серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2019-2020 навчальному році. У змаганнях приймали участь команди юнаків та дівчат с. Виноградове, м. Олешки, с. Козачі Лагері та команди Великокопанівської ОТГ.

Спортсмени Виноградівської об’єднаної територіальної громади (тренер Джуль Павло Олександрович) продемонстрували високий рівень фізичної підготовленості і посіли перші місця у загальному заліку виборовши путівки на зональний етап змагань цього виду.

Серед команд дівчат:

ІІ місце посіла команда м. Олешки;

ІІІ місце – команда с. Великі Копані.

Серед юнаків:

ІІ місце посіла команда с Козачі Лагері;

ІІІ місце – команда с. Великі Копані.

Ми щиро вітаємо наших спортсменів, тренерів, батьків і небайдужих жителів громади з перемогою, бажаємо натхнення, здоров’я, успіхів у подальшій спортивній кар’єрі.Фото без опису