У Виноградівському закладі повної загальної середньої освіти ім..О.М.Соценка 24 гудня 2019 року проведено захід «З війни не повертаються такими, яким туди пішов…», приурочений 40-ій річниці введенню військ до республіки Афганістан.

Дата: 27.12.2019 11:18

У Виноградівському закладі повної загальної середньої освіти ім..О.М.Соценка 24 гудня 2019 року проведено захід «З війни не повертаються такими, яким туди пішов…», приурочений   40-ій річниці введенню військ до республіки Афганістан.

Дорогих гостей  воїнів – афганців, їх родини, представників влади Виноградівської сільської ради, району та області, за традицією школи,  щиро зустрічали пишним короваєм на фоні виступу Херсонської  вокально-інструментальної групи «Кордон».

Вдало розроблений сценарій, підібраний відеоматеріал, підготовка учнів, подаровані пісні «Мальви», «Прийшов приказ», патріотичний танець у виконанні зразкового танцювального колективу «Вікторія», педагогічний флешмоб українських пісень, виступи гостей нікого не залишили байдужими, торкнули серце кожного з присутніх та справили велике емоційне враження.  Кульмінацією заходу був відео кліп до пісні О.Розенбаума «Чорний тюльпан». Уся зала слухала  композицію стоячи, вшановуючи світлу пам’ять загиблих воїнів.

Виноградівська ОТГ пам’ятає синів рідної Вітчизни, які з честю виконали свій інтернаціональний обов’язок. 15 воїнів-афганців нагородженні пам’ятними медалями до 40-річчя введення військ до Афганістану. Матерям  та вдовам воїнів-афганців надано матеріальну допомогу.

Привітали  нашх хлопців  гості заходу, депутат Херсонської обласної ради Ветров В.Ф. та побратими Цюрупинської районної громадської організації «Українська спілка ветеранів війни (Афганістану)». Голова спілки Вадим Логвиновський виступаючи на заході, зазначив звертаючись до присутніх: «Ви з честю виконали свій громадянський обов’язок. Низькій уклін Вам за це!

На згадку про цю зустріч гості посадили березовий гайок.

Щиро дякуємо сільському голові Шматенку С.В., заступнику сільського голови Снігур Н.І., голові  Брилівського осередку  Української спілки ветеранів Афганістану Коваленко М.М., педагогічному, учнівському та батьківському колективам  Виноградівського ЗПЗСО ім.О.М.Соценка.

Зустріч пройшла на високому організаційно-методичному рівні завдяки зусиллям Коваленко Л.М., Мяти С.В., Дорошенко О.В., Вітенко Н.І., Мелешко Л.М., Целінко К.Ю., Герум М.В., Шкробато А.А., Гутник Т.П., Свідрук Т.І., Гришко С.Б., Коваленко С.І. та Коваленко Іллі.

Адміністрація Виноградівського ЗПЗСО ім. О.М. Соценка