У рамках проекту «Енергоефективність у громадах II», який впроваджується Deutsche Gesellschaft f?r Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку

Дата: 13.01.2020 09:04

Фото без описуУ рамках проекту «Енергоефективність у громадах II», який впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), 11 грудня у місті Київ пройшов спеціальний семінар для фасилітації спілкування між представниками муніципалітетів, ОТГ та надавачів послуг у сфері енергоефективності. Участь у заході прийняли представники Баранівської, Білокуракинської, Виноградівської, Каланчацької, Коростишівської ОТГ, Глухіву, Миргороду, Токмаку та Українки а також представники зацікавлених компаній.

Міжнародний консультант Проекту Боштіан Крайнц наголосив на важливості спілкування та посилення зав’язків між надавачами послуг та муніципальним сектором для розвитку енергоефективності в Україні.

Представники міст та ОТГ презентували потенційні проекти у своїх містах, які стосуються наступних напрямків:

Енергетичний аудит будівель та енергетичні сертифікати
Фінансовий інжиніринг для інвестицій в енергоефективність у будівлях
Підтримка при підготовці тендерної документації для проектів з енергоефективності в будівлях
Повторне введення в експлуатацію та точне налаштування споживання енергії будівлями
Після презентацій учасники семінару мали можливість провести спілкування у форматі ярмарки, обмінятись пропозиціями, досвідом та контактами. В підсумку було проведено дискусійну панель за участю представників муніципалітетів та компаній.

В подальшому представники міст та надавачів послуг можуть очікувати на підтримку від консультантів при впровадженні проектів за чотирма напрямками.