Дата: 13.01.2020 11:12

19 грудня 2019 року в залі засідань Виноградівської сільської ради відбулося засідання Молодіжної ради Виноградівської сільської  ради, яка була заснована як консультативно-дорадчий орган з питань молодіжної політики, за ініціативи заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Снігур Н.І. Молодіжна рада створена з метою розвитку Виноградівської ОТГ покликана згуртовувати молодь, та тісної співпраці з органами місцевого самоврядування для створення та реалізації цікавих проектів на території нашої ОТГ. До складу Молодіжної ради Виноградівської сільської ради увійшли лідери учнівського самоврядування та активна молодь Виноградівського ОТГ.