Всесвітній день води

Дата: 24.01.2020 10:34

Шановні жителі громади!

Щорічно 22 березня відзначається Всесвітній день води. У 2020 році він буде проходити під гаслом « Вода та зміни клімату – прискорення дій». У цей день в усіх країнах світу акцентується увага на дбайливому ставленні до водних ресурсів, адже більше мільярда людей на планеті використовують неякісну воду. Більшість українців споживають воду з поверхневих водних джерел – річок, водосховищ, зокрема з Дніпра забезпечується водою близько 2/3 населення України. Основними джерелами забруднення водних об’єктів є стічні води. Вода з річкової очищується до питної та транспортується до будинків і підприємств, а потім каналізаційні стоки після очистки повертаються знову до річок. Використання неякісної води впливає як на здоров’я окремих мешканців , так і погіршує екологічний стан цілих регіонів. Необхідно шанобливо ставитися до води, зокрема, вживати заходів щодо її економічного використання, користування у побуті без фосфатних миючих засобів.
Тому необхідно зрозуміти цінність води як для нас самих так і для майбутніх поколінь!!!