«Тато, мама, я – спортивна сім’я»

Дата: 17.02.2020 11:06

14 лютого 2020 року на базі Виноградівського закладу ПЗСО   ім. О.М. Соценка відбувся ІІ етап обласного спортивно-масового заходу «Тато, мама, я – спортивна сім’я». У змаганнях взяли участь:

сім’я Полегенько – представники Виноградівського ЗПЗСО                 ім. О.М.Соценка;

сім’я Бідашку – представники Тарасівського ЗПЗСО;

сім’я Бавус – представники Брилівського ЗПЗСО.

Спортивне свято розпочалося з підняття олімпійського прапора та вітального слова голови Виноградівської сільської ради С.В.Шматенка.

Під час проведення конкурсних естафет у спортивній залі панувала дружня атмосфера. Глядачі всіляко підтримували конкурсантів своїми оплесками, вигуками та бадьорим настроєм. Яскравими виступами відзначились і групи підтримки. Але спорт – є спорт, тож і переможці повинні бути. Так за підсумками змагань, завдяки своїй злагодженій роботі, І місце виборола сім’я Бавус, ІІ місце посіла сім’я Полегенько, а ІІІ місце зайняла сім’я Бідашку.

Дякуємо учасникам змагань, організаторам (особливо Вітенко Н.І.), класним керівникам, батькам, групам підтримки за бурхливі емоції, гарний настрій та позитив, який ви подарували у цей день. Бажаємо Вам міцного здоров’я!!!