Дата: 02.03.2020 10:45

Останній зимовий день для Виноградівської ОТГ пройшов у колі друзів-освітян. 29 лютого 2020 року на базі Виноградівського закладу ПЗСО ім. О.М. Соценка та Виноградівського сільського будинку культури ім. Є.С. Матвеєва відбулася щорічна Спартакіада працівників освіти Олешківського району, участь у якій прийняли 8 команд. Змагання проводились з таких видів спорту: волейбол, баскетбол, теніс настільний.

Приємним стало те, що незмінним чемпіоном з волейболу, посівши перше місце – стала команда Виноградівського ЗПЗСО ім. О.М. Соценка; друге місце посіла команда Брилівського ЗПЗСО, третє місце – команда Раденської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

У змаганнях з тенісу настільного першими стала команда Брилівського закладу ПЗСО, а у змаганнях з баскетболу чемпіонами стала команда Олешківської СЗОШ №4.

Вітаємо організаторів та учасників змагань, зичимо всім здоровя, натхнення та творчих злетів!