ШАНОВНІ   ЖИТЕЛІ   ВИНОГРАДІВСЬКОЇ   ОТГ !

Дата: 17.03.2020 10:47

ШАНОВНІ   ЖИТЕЛІ   ВИНОГРАДІВСЬКОЇ   ОТГ !

З  16  березня   2020 року КНП « ЦПМСД  Виноградівської  сільської ради» працює в обмежувальному режимі  на  період нестійкої епідемічної  ситуації в  зв’язку  із  захворюваністю на  короновірусну інфекцію  COVID -19.

Велике  прохання до  зняття   карантину   відкласти:

• планові візити  в  лікарню;

• візити до лікаря узгоджувати  з сімейним  лікарем і  без гострої  потреби  не  наражатись  на  небезпеку. У  групі  ризику  люди   похилого віку та  особи  з хронічними  захворюваннями;

• рецепти  по  програмі  «Доступні  ліки»  отримувати  зателефонувавши до  медичної   сестри Вашого  сімейного лікаря і  вона надішле  Вам  номер рецепту на  Ваш мобільний  телефон.

Мешканцям які  повернулися з Китаю,  Польщі, Італії або  інших   країн де  підтверджений коронаровірус  прохання  бути в  самоізоляції   протягом  14  днів.

При  підвищенні    температури   тіла

залишайтесь   вдома !!!

Зателефонуйте в  реєстратуру та  залиште виклик  лікаря  вказавши  свій  номер мобільного  телефону. Наші  лікарі звяжуться  з Вами і  визначать  необхідність  виїзду до  Вас  або нададуть  необхідні  поради  по  телефону.

Телефони  для  запису на  прийом  до лікаря, чи виклику  лікаря  по  Брилівській  лікарській  амбулаторії  : 0996351040

по  Виноградівській  лікарській  амбулаторії  :       0957184940

Хворі  у  яких при  наявності  скарг  на  підвищення    температури  тіла    вище  38 С0   з наступними   симптомами  як  задишка  або  утруднене   дихання, наявність кровохаркання , нудота, блювання   або  діарея,  сплутаність   свідомості  викликайте « 103».

Будьте  обережні та  Здорові !

Адміністрація  КНП