УВАГА ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ! ЗМІНЕНО ГРАФІК РОБОТИ ОЛЕШКІВСЬКОГО ЦОП!!!!

Дата: 24.03.2020 10:24

УВАГА ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ!

ЗМІНЕНО ГРАФІК РОБОТИ ОЛЕШКІВСЬКОГО ЦОП!!!!

З МЕТОЮ ЗАПОБІГАННЯ ПОШИРЕННЮ КОРОНАВІРУСУ COVID-19 на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211«Про запобігання поширенню на території України коронавірусу»

ТИМЧАСОВО ЗМІНЕНО РОБОТУ ЦОП

ЧАС ПРИЙОМУ З 10-00 год.00хв. до 13 год.00хв.

З ТЕХНІЧНИМИ ПЕРЕРВАМИ ЩОГОДИНИ НА 10 ХВИЛИН

ВХІД В ЗАХИСНІЙ МАСЦІ НЕ БІЛЬШЕ 1 ОСОБИ ДО КОЖНОГО ВІКНА

Працівники Контакт-центу ДПС України, які надають інформацію платникам податків з питань стану обробки електронної звітності та інших електронних сервісів за номером телефону 0800-501-007 (напрямок 0), будуть працювати на період карантину з 10 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв. в черговому режимі.

У разі виникнення питань щодо користування Електронним кабінетом платника слід звернутись до служби підтримки за телефоном 0800501007 (напрямок 0) або за посиланням http://cabinet.tax.gov.ua/help/.

Заздалегідь просимо з розумінням поставитись до ситуації, що склалася, і приносимо вибачення за можливі незручності! Будьте свідомими та зайвий раз не наражайте на небезпеку себе та оточуючих!

Олешківська державна податкова  інспекція Херсонського управління  Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній  Республіці Крим та м. Севастополі

тел. (05542) 2-21-61