Шановні односельці!!!

Дата: 02.04.2020 14:13

Фото без описуШановні односельці!!!

До вас звертається адміністрація КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Виноградівської сільської ради» з проханням додержуватись правил під час КАРАНТИНУ !!! Будь ласка, ПРОЧИТАЙТЕ і зробіть ВИСНОВКИ !!! 1. Самоізоляція !!!

2. Звертайтесь в лікарню чи до лікаря за телефоном (05542) 58-3-52 чергова медсестра 095 718 49 40 реєстратура

3. Скасуйте походи в гості, на пікніки ,до сусідів та бабусь.

4. Ніяких рукостискань,обіймів та поцілунків!

5. Взагалі не торкайтесь до слизових оболонок (очі,ніс,ротова порожнина) не обробивши перед цим руки!

6. Постійна дезінфекція рук гарячою водою з милом та антисептиками.

7. Пийте достатню кількість води (вода,чаї з лимоном,імбиром,сік),

8. Уникайте переохолоджень,регулярно провітрюйте приміщення і проводьте вологе прибирання!

9. Виходячи на вулицю чи в магазин одягайте маску і тримайте дистанцію з людьми не менше ніж 1,5 метри!

10. Скасуйте абсолютно всі заплановані поїздки ,не важливо куди і на якому транспорті!

11. Не збирайтесь у групи,стоячи в чергах,особливо в закритих приміщеннях,краще зачекайте на вулиці! 12. Контролюйте температуру тіла і при перших симптомах(підвищення температури,сухий кашель,загальна слабкість) ПОВІДОМТЕ по телефону вашого сімейного лікаря або викликайте ШВИДКУ ДОПОМОГУ ! Обов’язково розкажіть про ці прості правила вашим дідусям та бабусям або ж сусідам похилого віку(вони і є група ризику)!!! ЗДОРОВ’Я ВСІМ НАМ !!!