Про заходи щодо забезпечення протидії масовим пожежам в природних екологічних системах області у пожежонебезпечний період 2020 року.

Дата: 22.04.2020 09:11

ВИНОГРАДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОЛЕШКІВСЬКОГО  РАЙОНУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Ларіонова,7, с.Виноградове Олешківського району Херсонської області , код ЄДРПОУ 04402327, e-mail: vinradas@ukr.net,тел. 58-183;факс 58-169

ПРОТОКОЛ № 12

засідання  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Виноградівської сільської ради

21 квітня  2020 року

зал засідань сільської ради

с.Виноградове

Головував Шматенко С.В. – сільський голова

Присутні: члени комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Виноградівської сільської ради, запрошені (за списком).

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про заходи щодо забезпечення протидії масовим пожежам в природних

екологічних системах області у пожежонебезпечний період 2020 року.

2.  СЛУХАЛИ:

1. Про заходи щодо забезпечення протидії масовим пожежам в природних

екологічних системах області у пожежонебезпечний період 2020 року.

ІНФОРМУВАЛИ: Шматенко С.В.

ВИРІШИЛИ:

1. Заступнику сільського голови Снігур Н.І., начальнику відділу Дівіль В.І., в.о.старостам, начальнику загального відділу Кулінській О.В., :

1.1. Забезпечити перевірку протипожежного стану місць видалення твердих побутових відходів на підпорядкованих територіях.

Термін – до 01 травня 2020 року

1.2. Організувати профілактичні заходи на землях, які межують з лісовими насадженнями (проведення систематичного оборювання земель, створення протипожежних розривів, недопущення неконтрольованого випалювання або загорання сухостою).

Термін – до 01 травня 2020 року

1.3. З метою недопущення виникнення лісових пожеж зобов'язати:

власників та орендарів земельних ділянок різного цільового призначення, що

межують з лісовими насадженнями, здійснювати протипожежні заходи (у т.ч.

влаштування мінералізованих смуг). Заборонити їм випалювання стерні, пасовищ, ділянок зі степовою, водноболотною та іншою природною рослинністю, а також рослинності або її залишків на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниці, у парках, інших зелених насаджень та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у сфері охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу.

Термін – протягом   пожежонебезпечного періоду

1.4. У святкові та прогнозовані дні підвищеної пожежної небезпеки (4-5 класи), що сприяють поширенню лісових пожеж або за розробленими графіками спільно з органами місцевого самоврядування, лісогосподарськими підприємствами, структурними підрозділами Головного управління Національної поліції (за згодою) організувати патрулювання найбільш небезпечних у пожежному відношенні лісових масивів, залучивши на зазначені заходи матеріальний резерв ПММ.

1.5. Забезпечити спільно з В.Копанівським лісовим мисливського господарством введення на період 4, 5 класів пожежної небезпеки тимчасових обмежень на відвідування населенням лісових масивів і лісопаркових зон, в’їзд до них автотранспортних засобів, проведення

лісозаготівельних та інших пожежонебезпечних робіт у лісових масивах, а також полювання.

пожежонебезпечного періоду.

1.6.Забезпечити створення та накопичення матеріальних резервів для запобігання виникненню та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, а також резерву пально-мастильних матеріалів для гасіння пожеж в екосистемах територіальної громади.

Термін – до 01 травня 2020 року

1.7. Організовувати через соціальні мережі, офіційний сайт сільської ради проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо недопущення пожеж під час перебування в лісових масивах, лісосмугах, прибережних смуг водоканалів, водойм, на сільгоспугіддях, присадибних ділянках та недопущення спалювання сухої рослинності, сміття.

пожежонебезпечного періоду

1.8. Рекомендувати головам дачних кооперативів:

- створити добровільну пожежну дружину із числа охорони та власників дачних ділянок та забезпечити їх первинними засобами пожежогасіння;

- зробити обкоси території дачних кооперативів, створити мінералізовані смуги, заборонити власникам дачних ділянок спалювання сухої трави та очерету на сільгоспугіддях та територіях приватних садиб;

- вказати власникам дачних ділянок на термінове оповіщення підрозділів ДСНС та лісомисливського господарства про факти виникнення пожеж та загорань у природних екосистемах.

пожежонебезпечного періоду

Голова комісії                                              Сергій ШМАТЕНКО

Секретар                                                       Наталія КОРНІЙЧУК