Дата: 27.04.2020 08:22

Запрошуємо долучитись до інвестиційного онлайн-форуму «TAVRIAN ONLINE HORIZONS» 28 квітня 2020 року о 10.00 за посиланням https://youtu.be/39sr2QJxpPo або на офіційному веб-сайті форуму www.tavrianhorizons.in.ua, а також на сторінці у Фейсбук https://www.facebook.com/TavrianHorizons/.В умовах запровадження жорстких заходів із запобігання поширенню коронавірусної інфекції як в Україні, так і в усьому світі, вкрай важливо розробити чіткий та максимально ефективний план дій для подолання можливих економічних наслідків. Так, з метою мобілізації знань та досвіду експертів різних держав, підтримки прямих контактів з міжнародними партнерами та бізнес-спільнотою обласна державна адміністрація ініціює проведення інвестиційного онлайнфоруму «TAVRIAN ONLINE HORIZONS». Уперше щорічний міжнародний інвестиційний форум «Таврійські горизонти», який проводиться на Херсонщині вже понад десять років поспіль, відбудеться з використанням можливостей глобальної мережі Інтернет. Планується обговорення з міжнародними партнерами перспективи розвитку різних секторів економіки в умовах карантину і після його звершення, обмін досвідом та отримання цінних порад економістів, презентація 2 інвестиційного потенціалу Херсонщини як території нових можливостей і нових відкриттів, разом сформуємо програму антикризових дій для регіону.