Важлива інформація!

Дата: 25.05.2020 13:10

Шановні жителі громади інформуємо Вас про те, що ПРООН ініціює оцінку  впливу пандемії COVID-19  на соціально-економічну ситуацію в Україні. Ця оцінка є частиною « Рамкової програми ООН щодо негайного соціально-економічного реагування на COVID-19: економічне відновлення та відповідь», яке очолює ПРООН та «Комплексної відповіді ПРООН на COVID-19 і допоможе нам краще зрозуміти потреби людей та бізнесу та розробити ефективні  заходи для подолання  негативних наслідків пандемії та подальшого відновлення.

Одним з етапів оцінки є опитування домогосподарств та малого і середнього   бізнесу, яке буде проведене представниками ПРООН за допомогою телефонних та онлайн- інтерв’ю  протягом 18-31 травня 2020 року. Аналіз зібраної в ході  опитування інформації дасть можливість  ПРООН покращити свою підтримку Уряду та населення України ,зокрема у нашій місцевості. Запрошуємо Вас  долучатися до цієї важливої роботи.

З результатами оцінки Ви зможете ознайомитися після її завершення на офіційних інформаційних ресурсах ПРООН.

Зазделегіть вдячні за Вашу підтримку.