Капітальний ремонт в Брилівському ЗДО"Берегиня"

Дата: 01.06.2020 13:36

Фото без опису                                                                           Шановні батьки та мешканці нашої громади!

У Брилівському ЗДО «Берегиня» розпочато капітальний ремонт інженерних систем та обладнання з поліпшенням експлуатаційних показників. Фінансування здійснюється за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та спів фінансування з місцевого бюджету. Вартість робіт згідно експертного звіту складає 1458076,00 грн.

Проєкт передбачає повну реконструкцію водопровідної, каналізаційної систем із заміною всього сантехнічного обладнання та відновлення опалювальної системи приміщень, які не опалюються. Садочок цілодобово буде забезпечено водою. Це дасть змогу створити належні умови для всіх учасників освітньо – виховного процесу, а для кожної дитини окремо- отримати якісні освітні послуги  в комфортних умовах з дотриманням всіх санітарних норм.

Капітальний ремонт планується завершити до 1 серпня 2020року.