ОНЛАЙН ПЛАТФОРМА"ДІЯ.ЦИФРОВА ОСВІТА"

Дата: 11.06.2020 10:22

Шановні мешканці Виноградівської громади!

Нагадаємо, 21 січня 2020 року Міністерство цифрової трансформації запустило в тестовому режимі Національний освітній портал із цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта».(https://osvita.diia.gov.ua).

Наразі платформа працює повноцінно, на порталі доступні три освітні серіали: базові цифрові навички, цифрові навички для вчителів і серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті». Запрошеними гостями освітніх серіалів із цифрової грамотності стали українські зірки: акторка, телеведуча, народна артистка України Ольга Сумська; телеведуча, громадська діячка, перший в Україні Почесний Посол Фонду ООН у галузі народонаселення Марія Єфросініна; українська телеведуча Надія Матвєєва; український режисер Руслан Ханумак. У планах Кабміну – навчити мінімум 6 мільйонів українців цифровій грамотності.

На вас чекають освітні серіали: базові цифрові навички, цифрова грамотність для вчителів, серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті», онлайн-сервіси для вчителів, оплата комуналки онлайн та інші.
Щомісяця тут з'являтиметься новий освітній серіал!
(https://osvita.diia.gov.ua).