Проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого плакату «Я - Україна»

Дата: 15.06.2020 15:45

До Дня Конституції України, з метою розвитку екологічної культури та активної життєвої позиції серед дітей та учнівської молоді закладам освіти Виноградівської сільської ради було запропоновано долучитися до конкурсу дитячого плакату «Я - Україна» за оголошеною тематикою «Стоп кульок», який популяризує ідею захисту навколишнього середовища від негативного впливу пластикових пакетів.

Найактивнішими серед учасників стали здобувачі освіти Тарасівського ЗПЗСО Виноградівської сільської ради - Ковалик Діана (3- А клас), Льода Максим (9 клас), Онопченко Каріна (6 клас) та Онопченко Вероніка (8-А клас).

Незважаючи на те, що вони ще діти,  екологічні проблеми довкілля нашої Батьківщини та рідного краю не залишили їх байдужими.

Проявлена творчість у дитячих роботах узагальнила їх ціннісний, чуттєвий та моральний  життєвий досвід.

Пам’ятаймо: свідомі громадяни своєї держави повинні дбати про довкілля! Саме від нас залежить, чи збережемо ми його, чи знищимо. Усім подобається чисте повітря, прозора вода, зелена трава на лугах без сміття та могутні дерева в лісах.

Цінуймо та бережімо красу природи! Збереження природи – це збереження людини.

Відділ освіти, культури та спорту Виноградівської сільської ради