Зовнішнє незалежне оцінювання.

Дата: 18.06.2020 13:10

За інформацією заступника голови Херсонської обласної державної адміністрацї Світлани Чепіги плановий процес ЗНО-2020 на Херсонщині стартує 25 червня.

Цього року Уряд скасував проведення очного пробного ЗНО, замінивши його оцінюванням в режимі онлайн. Проте підстав для скасування чи перенесення Зовнішнього незалежного оцінювання немає.

Наразі в Херсонській області триває активна підготовка до ЗНО-2020. Здійснюються всі необхідні організаційні заходи для створення безпечних умов проведення оцінювання.

За рахунок благодійної допомоги пункти проведення ЗНО будуть забезпечені ізоляційними медичними одноразовими халатами, трьохшаровими медичними масками, дезінфікуючими засобами для обробки рук та поверхонь, а також медичними масками та пірометрами.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання пройде з 25 червня по 17 липня 2020 року з наступних предметів:
* 25 червня – математика (4998 учасників);
* 30 червня – українська мова та література (10010 учасників);
* 2 липня – фізика (742 учасника);
* 6 липня – іспанська, німецька, французька мова (57 учасників);
* 7 липня – англійська мова (2859 учасників);
* 9 липня – історія України (7222 учасників);
* 13 липня – біологія (3775 учасників);
* 15 липня – географія (2716 учасників);
* 17 липня – хімія (377 учасників).

* У Херсонській області діятиме 44 пункти проведення ЗНО у 9 округах: Бериславський, Великоолександрівський, Генічеський, Голопристанський, Каховський, Новокаховський, Олешківський, Чаплинський, Херсонський.

Всього на основну сесію у Херсонській області зареєстровано 10010 абітурієнтів.

Працівники, які залучені до проведення ЗНО пройдуть тестування на COVID-19 до початку основної сесії.

* Херсонщина готова провести ЗНО- 2020 у безпечних умовах.

Відділ освіти ,культури та спорту Виноградівської сільської ради