Відео презентація роботи вчителя вищої категорії, вчителя-методиста трудового навчання та технологій Виноградівського закладу повної загальної середньої освіти ім. О.М. Соценка Єфімова Анатолія Яковича,

Дата: 26.06.2020 12:21

25 червня 2020 року в рамках Всеукраїнської Інтернет-конференції Дистанційної Академії  «Дистанційні технології трудового навчання»  відбулась відео презентація роботи вчителя вищої категорії, вчителя-методиста трудового навчання та технологій Виноградівського закладу повної загальної середньої освіти ім. О.М. Соценка Єфімова Анатолія Яковича, який нагороджений грамотою Міністерства освіти і науки України у 2019 році, члена обласної творчої групи вчителів технологій ХАНО на тему: «Сучасне ресурсне забезпечення шкільної майстерні, як запорука якісної трудової підготовки здобувачів освіти».

Анатолій Якович поділився досвідом своєї роботи у закладі освіти, ознайомив з матеріальним забезпеченням майстерень, яке повністю відповідає сучасним вимогам, презентував свої роботи та роботи учнів, які є переможцями ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання, обласних конкурсів-виставок декоративно-ужиткового мистецтва.

Шановний Анатоліє Яковичу! Дякуємо Вам за працю та рівняємося на Вас!

З повагою, начальник та колектив

Відділу освіти, культури та спорту

Виноградівської сільської ради