Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку»

Дата: 13.07.2020 13:28

Шановні мешканці Виноградівської громади!Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» шукає партнерів!

Виробники продукції галузі тваринництва із Одеської, Херсонської, Миколаївської, Запорізької, Дніпропетровської, Черкаської, Полтавської та Харківської областей відгукніться?? ????Нова Програма #USAID_АГРО шукає партнерів в секторі #тваринництво

????Реєстрація доступна за посиланням https://bit.ly/38NNpZS

????Мета
???? Вивчення проблем та аналіз практичних потреб агровиробників з подальшим формуванням інструментів підтримки у вдосконаленні процесів виробництва, запровадженні кращих практик, підвищення прибутковості, впровадження SMART технологій,покращання безпечності та якості продукції галузі тваринництва.

??Ми запрошуємо до участі

?? дрібних виробників представлених ОСГ та фермерськими господарствами
??представників агрокомпаній, що займаються виробництвом м’ясо-молочної продукції.

?Термін подачі заявок – 25 липня 2020 року.!!!!

Партнери, знайдіться??
#USAID_АГРО працює в напрямку «Кондитерські вироби та окремі продукти харчування» .
Реєструйтеся у базі потенційних партнерів за посиланням, буде смачно https://bit.ly/2ZVnNWO

Що ми пропонуємо?
Ви першими дізнаватиметесь про всі можливості в рамках нашої програми??

????Відібрані виробники та постачальники зможуть взяти участь у програмі розвитку ланцюга доданої вартості????

Хто наш кандидат ?
Учасники сектору, що постачають інгредієнти/виробляють продукцію:

?Цукрові кондитерські вироби (зефір, пастила, халва та ін.), карамель;
?Хліб та кондитерські вироби з борошна (випічка, торти, тістечка, бісквіти, печиво), піца;
?Джеми (варення, повидло, мармелад, конфітюр), фруктове желе, пюре;
?Морозиво (заморожені сирки, фруктовий сорбет, йогурти);
?Мюслі/гранола з сухофруктами;
?Сушені/морожені плодоовочеві напівфабрикати;
?Напої (фруктові та овочеві соки, квас, сидр);
?Інша продукція та інгредієнти для кондитерського виробництва (цукати, солодощі/снеки без цукру (натуральні фруктові цукерки, фруктові чипси, спеції, фруктово-ягідні чаї).

????Термін подачі заявок подовжено до 25 липня 2020 р. – встигніть зареєструватись! https://bit.ly/2ZVnNWO

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ ??

Пріоритет надаємо компаніям, що працюють, постачають свою продукцію в наших цільових областях або отримують сировину з перелічених областей:

??Одеська
??Миколаївська
??Запорізька
??Херсонська
??Черкаська
??Дніпропетровська
??Полтавська
??Харківська

#USAID_AGRO @USAID Ukraine - USAID Україна #КондитерськіВироби #Смаколики #ПродуктиХарчування #торти #печиво #молозиво #джем #хліб #сидр #квас #сік #джем