Електрона реєстрація місця проживання дітей!

Дата: 23.07.2020 08:25

Електронній реєстрації місця проживання дітей до 14 років бути

Сьогодні Уряд схвалив зміни, які дозволяють подавати заяву щодо реєстрації місця проживання дітей та зняття з неї онлайн. Тож вже за місяць ми запустимо цю послугу на порталі Дія — і батьки 6,5 млн дітей зможуть зареєструвати їх, не виходячи з дому.

- Навіщо дітям потрібно змінювати місце проживання?

У разі запису до дитсадка чи вступу до школи перевагу часто надають тим дітям, які мають зареєстроване місце проживання. Отримати паспорт вперше також потрібно саме за місцем реєстрації.

- Як працюватиме послуга?

Батьки дитини до 14 років зможуть сплатити адмінзбір та заповнити заяву на порталі Дія і того ж або наступного дня (крім вихідних) змінити реєстрацію місця проживання.

- Важливо: зареєструвати нове місце проживання та зняти реєстрацію з попереднього вже зараз можна одночасно. Тобто під час переїзду не потрібно зніматися з реєстрації. Достатньо звернутися до ЦНАП за новим місцем проживання і подати заяву.

- Що потрібно для отримання послуги онлайн?

Електронний підпис одного з батьків. А якщо батьки зареєстровані за різними адресами, то підписи обох. Жодні додаткові довідки та папірці не потрібні. Кількість візитів до державних органів зменшується до 0.

-  Де працюватиме послуга?

Спочатку ми запускаємо е-реєстрацію місця проживання для дітей у тестовому режимі у Києві, Харкові, Рівному, Львові, Луцьку, Одесі, Кривому Розі, Вінниці, Запоріжжі та Маріуполі. Згодом — розповсюдимо на всю країну.

Читати на сайті - https://bit.ly/3fRIAkW