Фондом "Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу", сформовано черговий рейтинг найкращих 200 громад України.

Дата: 04.08.2020 08:05

Шановні жителі громади !
За результатами наданої інформації, Фондом "Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу", сформовано черговий рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України.
На прохання наших підписників цього року ми публікуємо рейтинг найкращих 200 громад України станом на 01.07.2020 року. Інформація аналізувалася за посиланнями в наданих анкетах, а за їх відсутністю, з відкритих джерел. Позначка «так» в опитувальнику без наявності інтернет посилання, як підтвердження інформації, вважалася як «ні». Інформація про фінансовий стан громади аналізувалася з порталу https://openbudget.gov.ua/
Оцінено по Україні 1540 громад.
Середній рейтинг по Україні 21,49
Рейтинг враховує 40 критеріальних показників та відображає інституційну спроможність, сталий розвиток та інвестиційну привабливість громад у 2020 році. Роз’яснення щодо показників опубліковано на сторінці за 18 липня. Всі коментарі будуть видалятися. Контактна інформація на сайті.
Велика подяка всім державним органам влади, обласним радам та представництвам структур підтримки, які допомогли в формуванні даного рейтингу. Сподіваємося, що надана інформація тільки посилить здорову конкуренцію розвитку в малих та середніх громадах України.
Наступний рейтинг планується до публікації станом на 01.01.2021р.
Чекаємо на інформацію і бажаємо всім успіхів!