АТ "Херсонгаз"повідомляє про планове відключення газопостачання на території громади.

Дата: 11.08.2020 15:23

Фото без описуШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ ПРИРОДНОГО ГАЗУ!

З 15 серпня 2020 року по 03 вересня 2020 року, АТ “Херсонгаз” будуть проводитись ремонтні роботи на міжселищному газопроводі середнього тиску: ГРС-Брилівка — с. Абрикосівка. Зазначені заходи будуть супроводжуватись припиненням газопостачання с. Привітне, с. Рідне (Ленінка), с. Тарасівка, с. Клини. Роботи з відключення газопостачання буде розпочато 17.08.2020 року, прохання споживачів — самостійно перекрити кран вводу 17.08.2020 року.

Роботи з поновлення газопостачання буде розпочато 19.08.2020 року, по кожній адресі окремо та за умови: 1) забезпечення безперешкодного доступу до осель фахівцям АТ “Херсонгаз”; 2) відсутності заборгованості за послугу розподілу природного газу; 3) відсутності заборгованості за спожитий природній газ.

Для прискорення виконання пускових робіт, переконливо просимо власників будинків завчасно виконати звіряння, та сплатити наявні борги за розподіл та природній газ, а також за необхідності виконати перевірку димових та вентиляційних каналів будинку з оформленням відповідного акту.

Телефони для довідок: Адміністрація Олешківського МрУ — тел. 2-20-67,
Адміністрація Брилівської дільниці — тел. 55-3-47,