Проєкт "Децентралізація приносить прозорість та ефективність в медицині та освіті(ДІЄМО)"

Дата: 13.08.2020 16:40

13 серпня 2020 року в актовій залі Виноградівської сільської ради пройшов черговий тренінг Проєкту"Децентралізація приносить прозорість та ефективність в медицині та освіті (ДІЄМО)".Тренінг був проведений для членів опікунської ради при КНП ЦПМСД "Виноградівської сільської ради" та працівників освіти, які будуть брати участь у створенні піклувальної ради при Виноградівському ЗПЗСО Виноградівської сільської ради.

Були розглянуті питання надання оцінки прозорості бюджетного процесу в громаді в сфері медицини та освіти, та засідання опікунської ради припри КНП.

Учасники тренінгу були забезпечені навчальними матеріалами розробленими за програмою.