Комунальна установа  «Центр надання соціальних послуг» Виноградівської сільської ради оголошує  благодійну акцію до Дня знань “Збери дитину до школи”.

Дата: 18.08.2020 13:30

Напередодні нового навчального року Комунальна установа  «Центр надання соціальних послуг» Виноградівської сільської ради оголошує  благодійну акцію до Дня знань

“Збери дитину до школи”.

Мета акції – не лише забезпечити дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, всім необхідним до початку навчального року, але  дати їм відчути підтримку небайдужих людей.

Для того щоб взяти участь в благодійній акції не обов'язково купувати шкільне приладдя в магазинах. Допомогти можна навіть тими шкільними речами, які залишилися у вас дома після ваших школярів, або ж якими ви вже не користуєтесь: зошити, ручки (сині та кольорові), альбоми для малювання, олівці (прості та кольорові), фломастери, фарби, пензлі, пластилін та ін в гарному стані. Також приймається шкільна форма, взуття та шкільні ранці у нормальному, чистому вигляді.

Акція триває до 30 вересня 2020 року.

Шановні мешканці Виноградівської ОТГ! Не залишайтеся осторонь, якщо Ви  маєте можливість  допомогти дитині! Адже разом ми зможемо все!

Більш детальну інформацію  можна отримати за адресою: вул.. Ларіонова 7  та за тел. 0952502768  068109871 Рибченко Катерина Володимирівна .

Пункти збору гуманітарної допомоги працюватимуть щоденно (пн.-пт.) з 10:00 до 16:00 год. за адресами:

с. ВИНОГРАДОВЕ вул. Ларіонова 7( сільська рада) Рибченко Катерина Володимирівна

с. ТАРАСІВКА вул. Садова 99 (старостинський округ) Кононенко Наталія Іванівна

смт. БРИЛІВКА вул. пл. Ювілейна 10 (старостинський округ) Медведєва Інна Георгіївна