Заходи Тарасівської сільської бібліотеки, проведені до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.

Дата: 21.08.2020 15:50

Заходи Тарасівської сільської бібліотеки, проведені до Дня

Державного Прапора та Дня Незалежності України.

У ході підготовки до святкування Дня Державного Прапора і Дня Незалежності України у Тарасівській  сільській  бібліотеці  оформлено книжкову виставку       "І знову, Україно, в тебе свято!" та виставку-інсталяцію "У прапора нашого барви чудові: внизу золотисті, вгорі волошкові".

На вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України 23 серпня в Україні відзначається державне свято – День Державного Прапора України.

Кожен народ, виборюючи незалежність та розбудовуючи державу, обирає символи своєї єдності, сили, свободи та честі.

Український прапор – це наш історичний дух, наша совість і незламність, це – вічно жива пам’ять про героїчне минуле, це – гордість, слава і велич народу. До цієї дати 20 серпня  працівники бібліотеки провели для вихованців старшої групи Тарасівського ЗДО «Світлячок» майстер – клас по виготовленню прапорців «Прапор миру, вірності і волі».  Малята подарували Україні на день народження власні прапорці та малюнки, декламували вірші, розповідали, що означають символи нашої держави, відгадували загадки.

Протягом тижня у Тарасівській сільській бібліотеці діяла  акція «Привітай свою країну з Днем народження». Усі відвідувачі  із задоволенням писали на червоних сердечках свої найщиріші побажання іменинниці і приклеювали сердечка на карту України  біля улюбленого міста.

21 серпня на площі біля Тарасівського СБК працівники СБК і Тарасівської сільської бібліотеки провели для вихованців Тарасівського ЗДО «Світлячок» конкурс малюнків на асфальті «Ми живемо в  Україні».  Діти у своїх нехитрих малюнках виразили любов до України, до рідного краю, розповідали віршики і в подарунок отримали маленькі прапорці.

Завідувач бібліотеки  Гулєвата Ю.О.