Херсонська область, Олешківський район

Відділ освіти ,культури та спорту Виноградівської сільської ради повідомляє!Неперевершений фестиваль "Душа півдня"

Дата: 07.09.2020 10:27

НЕПЕРЕВЕРШЕНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ДУША ПІВДНЯ»

Вперше після затяжного карантину працівники культури Виноградівської сільської ради, з великим задоволенням, прийняли участь у відкритому фестивалі народної творчості «Душа Півдня», який відбувся 6 вересня на території бази зеленого туризму «Чумацька криниця». Нашу громаду достойно представили вокальний ансамбль «Квітень» Брилівського СБК (керівник Володимир Крижановський) та вокальний ансамбль «Іскряночка» Тарасівського СБК (керівник Оксана Шевченко).

Особливу подяку висловлюємо нашому шеф-кухару Тетяні Рудік, яка на святі приготувала смачненький українській борщ і нагодувала ним організаторів, членів журі та всіх бажаючих.