Відділ освіти ,культури та спорту Виноградівської сільської ради повідомляє!

Дата: 08.09.2020 15:59

Оприлюднення рішення щодо допуску претендента до участі в конкурсі на посаду директора Виноградівського ЗПЗСО ім. О.М. Соценка Виноградівської сільської ради

08 вересня 2020 року о 14.00 відбулося 1-ше засідання членів конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Виноградівського закладу ПЗСО ім. О. М. Соценка, на якому було вирішено допустити Цілинко Катерину Олександрівну до проходження конкурсного відбору на посаду керівника закладу освіти.

Конкурс буде проведено 10 вересня 2020 року об 11.00 год. у конференц-залі Виноградівської сільської ради за адресою: с. Виноградове, вул. Ларіонова, буд. 7, де кандидат проходитиме перевірку професійної компетентності та особисто презентуватиме проект  перспективного плану розвитку Виноградівського ЗПЗСО ім. О. М. Соценка на два роки.