Відбулося чергове пленарне засідання сесії Виноградівської сільської ради.

Дата: 08.09.2020 16:51

Сьогодні 08 вересня 2020 року відбулось  56-е чергове пленарне засідання сесії Виноградівської сільської ради, на якому  було розглянуто 36 питань та прийнято відповідні рішення, які будуть у десятиденний термін розміщені на офіційному сайті Виноградівської громади.

У переліку порядку денного були наступні питання:

• Сільський голова надав депутатам та запрошеним  звіт про роботу виконавчого комітету за перше півріччя 2020 року, про  виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку, виконання сільського бюджету за цей період,  звіти комунальних господарств та КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Виноградівської сільської ради».
  •  На засіданні постійних депутатських комісій сільської ради, напередодні, 04 вересня 2020 року,  усі питання, передбачені порядком денним 56-ї сесії  були детально обговорені та надані відповідні пропозиції, рекомендації, висновки. За заявами громадян та юридичних осіб розглянуто 17 земельних питань, 7 питань щодо майна комунальної власності;
  • Одним із рішень сесії створено юридичну особу -  комунальну установу: «Центр надання соціальних послуг Виноградівської сільської ради», з метою забезпечення надання соціальних послуг жителям громади на належному рівні.
  •  Депутатами підтримано рішення про внесення змін до сільських програм та сільського бюджету, якими, зокрема:
  •  виділено кошти для придбання частини  житла лікарці села Виноградове;
  • профінансовано  утримання  ФАПІВ нашої громади;
  • передбачено кошти на підтримку комунальних господарств, які надають послуги з водопостачання та водовідведення;
  • виділено кошти на придбання стільців у сільський клуб с.Мирне та  на енергоаудит Билівського ЗПЗСО.

Дякуємо депутатам, котрі відповідально ставляться до добровільно взятих зобов’язань  представляти інтереси виборця на жителів громади як на сесіях так і у щоденному житті.

Наступну сесію планується провести в першій декаді жовтня місяця. Слідкуйте за проектами рішень, висвітлених на сайті сільської ради.

Секретар ради   Наталія КОРНІЙЧУК